SmartNode vyhral deviaty VoIP Award

 • 16. júl 2010
 • Obchodné oddelenie

SmartNode 5200 Enterprise Session Border Router (ESBR) bol ocenený Unified Communications ako produkt roka za výnimočné inovácie.

Patton-leader v oblasti VoIP, prístupu k sieti, dnes oznámil, že časopis Marketing Corporation (TMC) Unified Communications vymenoval SmartNode ™ 5200 Enterprise Session Border Router (ESBR ) za produkt roku 2009.

ESBR rieši bezpečnosť a otázky interoperability, ktorým podniky čelia pri implementácii SIP trunkingu. Patton ako session border radič (SBC) poskytuje všetky SIP a H.323 protokoly pre bezpečné prepojenie medzi IP-PBX systémom a poskytovateľom internetových telefónnych služieb (ITSPs).

"Je to pre nás česť, že sa náš Produkt roka 2009 je SmartNode Patton 5200" uviedol Rich Tehrani, CEO, TMC. Patton ukázal, orientáciu na kvalitu a vynikajúce výsledky a adresy skutočných potrieb pre podniky.

Súvisiace odkazy

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »